MojAndroid

Veľký sviatok Google I / O 2012 priniesol, samozrejme, aj štatistiky, ktoré sprevádzajú Android od jeho počiatku. Pri porovnaní dvoch období – Google I / O 2011 a 2012 – sme sa mohli dozvedieť, že Android aktivácie narástli o 300 miliónov zariadení, a teraz už je vo svete viac ako 400 miliónov zariadení s Androidom.

Denná aktivácia zariadení Android dosiahla medzník v podobe 1 milióna aktivovaných zariadení denne.

Ak sa pozrieme na Google Play Store, tam sa taktiež udiali zaujímavé veci. Podľa informácií priamo zo spoločnosti Google, v Google Play Store sa momentálne nachádza viac ako 600 000 aplikácií. Navyše, podľa informácií, Google Play Store doteraz „absolvoval“ viac ako 20 miliárd stiahnutí aplikácií.

Neuveriteľné čísla, čo poviete?

Foto: Androidcentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+