MojAndroid

Jedna z najväčších udalostí roka pre Google je vývojárska konferencia Google I/O, ktorá sa tento rok koná 27-29. júna v San Franciscu. Pre tých z vás, ktorí netrpezlivo čakajú, kedy sa budú môcť zaregistrovať, viceprezident spoločnosti Vic Gundotra na Google+ konečne zverejnil konkrétny dátum a čas. Registrácia začne 27.marca o siedmej hodine ráno pacifického času – na Slovensku a v Čechách o 16:00.

Možno vás nepoteší správa, že Google zdvojnásobil cenu vstupenky na tohtoročný Google I/O z 450$ na rovných 900$. K dispozícii bude obmedzený počet lístkov pre študentov za 300$. Google pre ich predaj stanovil určité pravidlá. Jedna osoba môže kúpiť maximálne jednu vstupenku a akékoľvek prenosy  na iné osoby musí schváliť samotný Google, čo by malo zabrániť  obchodovaniu s nimi. Na registráciu budete tiež potrebovať prístup k Google+ a nutná je aj registrácia na Google Wallet. Ak máte o vstupenky na toto podujatie záujem, pamätajte na to, že minulý rok sa vypredali v priebehu jednej hodiny!

Viac informácií sa dozviete na oficiálnych stránkach Google I/O.

Zdroj: GoogleDevelopers

14.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+