MojAndroid

Tohtoročný Google I/O sa koná 27-29. júna v San Franciscu. Táto trojdňová akcia je vo svete Google veľmi populárna. Dozvieme sa najnovšie plány spoločnosti a to nielen zo sveta Androidu. Viceprezident spoločnosti Vic Gundotra pred nedávnom informoval na Google+ o začatí registrácie na toto podujatie. Aby ste náhodou nezabudli, tá začína dnes o 16:00.

Za vstupenku zaplatíte 900$, pričom dostupné budú aj lístky so zľavou za 300$, určené pre študentov. Jedna osoba môže kúpiť maximálne jednu vstupenku a akékoľvek prenosy  na iné osoby musí schváliť samotný Google, čo by malo zabrániť  obchodovaniu s nimi. Na registráciu budete tiež potrebovať prístup k Google+ a nutná je aj registrácia na Google Wallet. Registrovať sa môžete na stránke https://developers.google.com/events/io/register.

Update:

Tak tento rok to bolo rýchle. Za 28 minút sa predali všetky lístky, čo je dvakrát rýchlejšie ako minulý rok.

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+