Inteligentné oblečenie od Google je pripravené na testovanie

22. septembra 2016 1

Spoločnosť Google predstavila na konferencii Google I/O iniciatívu priniesť novú značku inteligentného oblečenia Project Jacquard, ktorá mala vzniknúť v spolupráci so spoločnosťou Levi. Až doteraz bola budúcnosť projektu nejasná, no teraz už má inteligentné oblečenie od Google vďaka ochrannej známke a novému logu zelenú a môžeme sa tak tešiť na všetky novinky, ktoré už čoskoro prinesie.

Nový kabát nesie označenie Trucker Jacket a ponúkne niekoľko šikovných inteligentných funkcií. Tie sú k dispozícii vďaka špeciálnej časti rukáva na kabáte, prostredníctvom ktorého je možné ovládať tieto funkcie. Medzi tie patrí napríklad prijímanie a odmietanie telefonátov či integrácia so službami ako Spotify či Google Mapy.

jacquard-logo

Okrem toho by mal kabát zvládnuť monitorovať telesné hodnoty a fyzickú aktivitu tak, ako to v súčasnosti robia inteligentné náramky či hodinky. Kabát Trucker Jacket by mal byť predstavený v testovacej verzii už na jeseň a všeobecne by mal byť dostupný na jar budúceho roku.

Zdroj: Phandroid

Zapojte sa do diskusie (1)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: