MojAndroid

V uplynulom roku americký Google uviedol nový vzhľad s integráciou Google Tasks pre desktopovú verziu e-mailového klienta Gmail. Dlho očakávaná integrácia služby Google Tasks do prostredia mobilného Gmailu však nastáva až teraz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma

Finálna integrácia je tu

Pokiaľ by ste chceli pridať e-mail do tasku v Google Tasks, v danom e-maile musíte kliknúť na tri bodky v pravom hornom rohu. Následne vyberte možnosť “Pridať do Úloh” (v angličtine “Add to Tasks”). Pre využitie tejto funkcie je nutné mať v mobile nainštalovanú aplikáciu Google Tasks. Pokiaľ by ste ju nemali, otvorí sa vám odkaz na aplikáciu v Obchode Play. Google sa tak snaží, aby jeho užívatelia primárne používali ich vlastnú aplikáciu takmer na všetko, vrátane týchto pripomienok.

Niet tak divu, že mnohé ich aplikácie presahujú v Obchode Play hranicu 1 miliárd stiahnutí. Gmail pritom dostáva v poslednej dobe azda najväčšiu pozornosť. Nedávno napríklad pribudla možnosť odloženia mailov na iný čas. Používate Gmail ako primárnu aplikáciu na e-maily, alebo sa spoliehate na niečo iné?

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Gmail prichádza s novým dizajnom widgetu v štýle Material Design 2.0
Náš tip
Gmail slávi 15. výročie. Toto je 5 faktov, ktoré ste o ňom možno nevedeli
19.5.2019
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+