MojAndroid

Google vytvoril aplikáciu s názvom Inbox s cieľom testovania nových funkcií v reálnom čase. Aplikácia ponúka podobné funkcie ako Gmail, no nemala by slúžiť ako jeho náhrada. Pre používateľov sa jedná o odľahčenú verziu Gmailu, ktorá ponúka všetky základné funkcie, ale nájdu sa aj také, ktoré v Gmaili nie sú. Najnovšia väčšia aktualizácia prebehla v apríli tohto roka, pričom priniesla prakticky všetky funkcie aplikácie Inbox do Gmailu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Do marca 2019

Spoločnosť Google ešte donedávna tvrdila, že používatelia sa nemusia obávať a Inbox tu pre nich stále bude. Objavili sa však informácie, ktoré potvrdzujú, že aplikácia bude k dispozícii len do marca 2019. Google hovorí, že ešte stále existujú funkcie Inboxu, ktoré je potrebné preniesť aj do Gmailu. Spoločnosť už podnikla kroky, ktoré by mali pomôcť jednoduchšiemu prechodu používateľov Inboxu na Gmail, pričom im poskytla všetky dôležité informácie, ktoré by mali vedieť. Ako ste na tom vy? Používate Inbox?

Náš tip
Google prináša prepracovaný bočný panel z Gmailu aj do ďalších aplikácií GSuite

 

13.9.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+