MojAndroid

Najväčšou udalosťou roka pre Google je vývojárska konferencia Google I / O, o ktorej spoločnosť Google informovala širokú verejnosť.  Bude sa konať 24. až 25. apríla a bude to s najväčšou pravdepodobnosťou udalosť roka. V Google dúfajú, že možnosti účasti dosiahnu vyššie čísla ako tento rok, lebo o túto udalosť je veľký záujem. Bude sa konať v Moscone Center West v San Franciscu, v Kalifornii. V čase Veľkonočných sviatkov sa preto očakáva množstvo skrytých prekvapení a špeciálnych darčekov od Google.

Podrobnosti sú stále nedostupné, aj keď prvé šumy hovoria o Ice Cream Sandwich a jeho uvedení na trh. Zatiaľ nie sú známe ani podrobnosti o možnosti registrácie a predaji vstupeniek, ktoré sa v minulom roku predali za menej než hodinu. :-) Očakávať môžeme novinky, ktoré môžeme predbežne zhrnúť v krátkom prehľade Google I / O z roku 2011.

Ice Cream Sandwitch, Google Music Beta, Chromebooks… Samozrejme nechýbali ani podrobnosti okolo udalostí posledných dní, ktoré sa priamo dotýkajú spoločnosti Google a už teraz sa tešíme, na výsledky konferencie Google I / O 2012, novinky a nové správy.

Zdroj: http://androidcommunity.com/

 

18.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+