MojAndroid

Jedna z mnohých udalostí, na ktoré sa Android fanúšikovia tešia každý rok, je Google I/O. Kvôli pandémii koronavírusu sa minulý rok táto udalosť neuskutočnila vôbec, dokonca ani online. Tento rok ešte stále nie je bezpečné ju uskutočniť naživo, no americký gigant mal dostatok času na to, aby I/O 2021 zorganizoval aspoň virtuálne. O téme informoval portál Android Police.

Oficiálna stránka Google I/O je už aktívna a návštevníci musia vyriešiť sériu hlavolamov, aby odhalili dátum udalosti. Ak na hádanky nemáte trpezlivosť, udalosť sa bude konať 18, 19 a 20. mája.

Google IO 2021 hádanka
Foto: Androidpolice.com

Podujatie bude tento rok kvôli pandémii koronavírusu výlučne online a každý sa ho môže zúčastniť zadarmo. Živé vysielanie bolo zadarmo dostupné aj v minulosti pre ľudí, ktorí si nemohli dovoliť zúčastniť sa udalosti naživo. Predpokladá sa, že pandemická situácia sa vďaka očkovaniu zlepší a že o rok udalosť nebude musieť ostať len pri online vysielaní.

Google Pixel 4a 5G

Čo Google predstaví na udalosti Google I/O 2021?

Okrem očakávaných noviniek pre vývojárov, je celkom možné, že spoločnosť predstaví aj nové zariadenia. Konkrétne nové Pixel Buds a možno aj Pixel 5a pol roka po tom, čo boli predstavené zariadenia Pixel 5 a Pixel 4a 5G. Jeho predchodca Pixel 4a zas vyšiel necelý rok dozadu.

Náš tip
Google vyhral dôležitý súdny spor, ktorý trval 10 rokov

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+