MojAndroid

Konferencia Googe I/O je zameraná na vývojárov, no jej hlavná časť je zaujímavá aj pre verejnosť. Dozvedáme sa tu informácie o tých najzaujímavejších novinkách, na ktorých Google pracoval uplynulý rok. Okrem iného tu vidíme novinky v pripravovanej verzii systému Android, ale aj ďalších aplikácií a nástrojov, ktoré patria pod Google. Konferencii sa každý rok aktívne venujeme aj na našom webe, no ak by ste chceli zážitok zo sledovania keynote posunúť na novú úroveň, máme tu pre vás zaujímavú pozvánku na udalosť I/O Extended 2019 Bratislava.

Ako napovedá názov eventu, ide o akési rozšírenie oficiálnej keynote, ktorá sa uskutoční v USA. V rovnakom čase však môžete sledovať online stream spolu s ďalšími fanúšikmi a vývojármi. Podujatie I/O Extended 2019 Bratislava organizuje slovenská pobočka Google Developers Group (GDG). Stretnutie sa uskutoční vo štvrtok, 7. mája 2019 o 18:00 v sídle spoločnosti Sygic na adrese Mlynské Nivy 16, Bratislava. Vstup je voľný a po skončení podujatia sa môžete s ostatnými zúčastnenými porozprávať o novinkách, ktoré Google predstavil.

Viac informácií nájdete na stránke meetup.com.

7.5.2019
Zdroj: meetup.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+