MojAndroid

Konferencia Google I/O sa vracia aj tento rok a my už poznáme dátum, kedy sa bude konať. Google I/O 2017 prebehne v dňoch 17. až 19. mája, takže už iba necelé štyri mesiace budeme čakať na novinky zo sveta Google. Podujatie sa znovu uskutoční v Mountain View v amfiteátri Shoreline a Google sa o tieto informácie podelil skutočne zaujímavým spôsobom.

Náš tip
Pozrite si záznam z úvodnej prezentácie Google I/O 2016 | VIDEO

Google io 2017

Na portáli GitHub zanechal niekoľko kľúčov, podľa ktorých bolo možné rozlúštiť dátum a miesto konania konferencie. Samozrejme, tieto informácie získali šikovní programátori a je možné, že s pribúdajúcim časom uvidíme na GitHube aj ďalšie zašifrované informácie a detaily o konferencií a novinkách, ktoré tu budú odhalené.

Vlani sme sa dočkali takých noviniek, akými bol Android 7.0 Nougat, aplikácie Google Allo a Google Duo či platforma Google Daydream. Veríme, že tento rok bude minimálne rovnako bohatý na zaujímavé novinky a dúfame, že nás Google znovu niečím prekvapí.

Zdroj: 9to5 Google, Save the Date, GitHub via engadget

25.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+