MojAndroid

Google svetu predstavil novú možnosť ako počúvať hudbu. Teda, nie je ani tak nová, ako skôr výhodná. Po novom totižto umožňuje do cloudu služby Hudba Play nahrať až 50-tisíc piesní z vlastnej zbierky, a to úplne zadarmo. Pôvodne bol limit stanovený na 20-tisíc. Ten nový zdvojnásobil kapacitu toho, čo ponúka napríklad Apple vo svojej platenej službe za 25 dolárov. Google novým limitom predbehol alebo sa ešte viac oddialil od ďalších konkurentov.

Google prostredníctvom Hudby Play ponúka aj neobmedzený prístup k skladbám a hudobným albumom pod názvom Hudba Google Play Naplno. V rámci nej je možné vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta, ľubovoľne dopĺňať a vymazávať pesničky zo zoznamu. Aktivovať ju môžete priamo z webového rozhrania Obchodu Play alebo aplikácie v mobile. Táto je však samozrejme už platená, a to v sume 5,99 eur mesačne. Nahrávanie 50-tisíc skladieb je zadarmo.

Zdroj: verge

26.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+