MojAndroid

Európski vývojári vrátane tých zo Slovenska majú teraz 2 úžasné príležitosti vďaka Googlu. Buď môžu vyhrať vstupenku na Google I/O 2017 alebo získať štipendium. Pre začiatočníkov – jedno z 9.000 štipendií na kurz o základoch Androidu a Pre pokročilých – jedno z 1.000 štipendií na certifikovaný program Associate Android Developer Fast Track.

Ako získať vstupenku na Google I/O 2017

  • Je nutné vytvoriť projekt (aplikáciu pre Android alebo iOS) na platforme Firebase
  • Vyplniť prihlášku
  • Pozor, prihlášku treba podať do 31. decembra 2016 (PST 11:59PM)!

Prihlásené projekty budú hodnotené na základe kvality aplikácie, úrovne integrácie s platformou Firebase a v neposlednom rade ako bola využitá platforma na riešenie rôznych problémov. Mená výhercov budú známe koncom januára 2017. Pre viac informácií o súťaži navštívte túto stránkuPravidlá a podmienky Firebase súťaže nájdete na tomto odkaze.

Ako získať štipendium

V spolupráci s Udacity ponúka Google celkovo 10 tisíc štipendií pre Android vývojárov z krajín EÚ. Záujemcovia môžu požiadať o jedno z 9 tisíc štipendií na kurz o základoch Androidu, pokročilejší programátori môžu získať jedno z tisíc štipendií na certifikovaný program Associate Android Developer Fast Track. Po jeho ukončení získajú uznávaný certifikát Android vývojárov.

Prihlásiť sa je možné do 18. decembra 2016 cez stránku https://www.udacity.com/google-scholarships. Mená úspešných uchádzačov budú známe začiatkom januára 2017. Pravidlá a podmienky pre žiadosť o štipendium nájdete na https://www.udacity.com/legal/eu-scholarship.

Zdroj: Google

30.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+