MojAndroid

Mobilná aplikácia Google Home, ktorá spája inteligentné príslušenstvo značky Google, dostáva aktuaizáciu. Tá prinesie dizajnový jazyk Material Design. Aplikácia, ktorá sa pôvodne nazývala Google Cast, a bola určená pre zariadenie Chromecast, teraz však zoskupuje viacero riešení.

Náš tip
Najefektívnejší asistent je Google Assistant
Náš tip
Inteligentné svetlá IKEA TRÅDFRI je možné ovládať Google Asistentom

Google Home | Aktualizácia

Nová aktualizácia prináša najmä dizajnové zmeny, ktoré obsahujú aktuálny dizajnový jazyk spoločnosti Google. Na prvý pohľad môžeme vidieť zmenu, staršie “hamburger” menu v ľavej hornej časti tentokrát odchádza. Aplikácia ponúkne pre prístup k viacerým prvkom tlačidlá a ponuku v rámci novej dolnej lišty v prostredí aplikácie.

Pôvodný dizajn aplikácie obsahoval menu v ľavej hornej časti.
Náš tip
Google Asistent prináša vyhľadávanie aj v aplikáciách tretích strán
Náš tip
Lacné inteligentné osvetlenie od Ikea bude kompatibilné s Google Home aj Amazon Alexou

Druhá zmena by mala zasiahnuť zoznam zariadení. Ten už nebude obsahovať obrázky samotných zariadení, ale ponúkne akési dlaždice. Zmeny si môžete prezrieť aj na fotografiách vyššie či nižšie. Informáciu o zmenách priniesol ako prvý používateľ fóra XDA-developers s prezývkou Quinny899. Zatiaľ nepoznáme presný dátum, kedy sa týchto zmien dočkajú všetci používatelia aplikácie Google Home.

Nový “Material Design” prináša aj lištu v dolnej časti prostredia aplikácie.
Verzia: 1.27.81.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27.81.4
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+