MojAndroid

Google je známy tým, že niektoré zo zmien, ktoré vykoná, verejnosti neoznámi v žiadnej tlačovej správe ani článku na webe. Presne to je aj prípad nového hodnotenia aplikácií v obchode Play, ktoré sa začalo zobrazovať hneď niekoľkým používateľom vo viacerých zahraničných krajinách. To nahrádza 5-hviezdičkový systém za jednu hviezdičku s číselnou hodnotou, čo je prehľadnejšie a pre používateľa jednoduchšie.

hviezdicky-obchod-play cislo-obchod-play

Nakoľko sa táto zmena objavila náhodne v rôznych krajinách a rôznej vzorke používateľov, ide zrejme iba o A-B testovanie zo strany Googlu. Musíme však uznať, že takéto zobrazenie hodnotenia aplikácií je rozhodne prehľadnejšie a určite by sme sa ho radi dočkali v ďalšej verzii aplikácie obchod Play. Čo na toto hodnotenie titulov hovoríte vy?

obchod-play-hodnotenie-hviezdicky

Zdroj: AndroidPolice

21.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+