MojAndroid

Google opäť aktualizoval aplikáciu Hodiny a vo verzii 4.6 prináša hneď niekoľko vylepšení. Tento titul už je vytvorený podľa najnovších developerských odporúčaní Googlu, a tak prichádza s okrúhlou ikonou, pomocou ktorej môžete priamo z domácej obrazovky nastaviť budík, časovač a spustiť stopky alebo nočný režim. Táto novinka však bude fungovať len na zariadeniach s Androidom 7.1, ktorý by už čoskoro mal byť dostupný aj v developer preview forme.

google-hodiny-v4-6-2

Najnovšia verzia aplikácie Google Hodiny prináša vylepšenia aj pre používateľov, ktorí majú starší operačný systém. Po novom, ak sa vaše zariadenie chtiac či nechtiac reštartuje, stopky a časovače budú aj naďalej bežať. Okrem toho Google zmenil aj kontextové menu aplikácie, kde je najväčšou zmenou premenovanie nočného režimu na šetrič obrazovky. Ak vás tieto zmeny zaujali a ešte ste nedostali aktualizáciu na najnovšiu verziu aplikácie, môžete si ju nainštalovať manuálne pomocou APK súboru, ktorý prikladáme nižšie.

Google Hodiny v4.6.apk

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

17.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+