MojAndroid

Aplikácia Google Hodiny prináša v najnovšej verzii hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Nie len, že pribudli zaujímavé nové funkcie, ale celková veľkosť aplikácie je teraz menšia, čo ocenia najmä majitelia zariadení s nízkou kapacitou vnútornej pamäte. Aplikácia pritom prináša vylepšenia časovačov, nastavení hlasitosti budíkov a zmenené boli aj niektoré grafické prvky.

Samotná aplikácia je teraz o takmer 15 % menšia ako pred tým. Z pôvodných 7,1 MB zostalo 6,2 MB a hoci sa to nezdá ako veľa, majitelia niektorých menej výkonných telefónov si musia kontrolovať každý nainštalovaný MB a im to príde určite vhod. V aplikácii pribudlo ovládanie hlasitosti budíkov. Ide o systémové nastavenie priamo v aplikácii, kde sa zobrazí samotná lišta s posuvným nástrojom. Doteraz tu bol iba odkaz, ktorý otvoril klasické systémové nastavenia, ako môžete vidieť na prvých dvoch obrázkoch vyššie.

Okrem toho v aplikácii nájdeme aj novú možnosť nastavenia vibračného upozornenia pre časovač, ktorá tu doteraz chýbala. Funkcia je aj teraz v základnom nastavení vypnutá, no nie je problém ju aktivovať prostredníctvom menu s nastaveniami. Okrem toho v aplikácii vidíme aj niekoľko ďalších drobných zmien, medzi ktoré patrí zarovnanie ikon v hornom riadku s možnosťami či drobné zmeny vo fonte písma na karte hodín. Celkovo ale ide o pomerne zaujímavú aktualizáciu, ktorá prináša užitočné novinky. Aktualizovanú aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie, alebo môžete jej dostupnosť skontrolovať priamo v obchode Play aj prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Odkaz na stiahnutie – Google Hodiny v4.4 APK

Zdroj: Android Police

7.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+