MojAndroid

Google aktualizoval svoju samostatnú aplikáciu hodín, ktorá prináša niekoľko zaujímavých noviniek. Medzi nimi je napríklad postupne sa zvyšujúci tón budíka, možnosť zvoliť pre každý budík iné zvonenie, či nový dizajn aplikácie, ktorý zmenil umiestnenie a dizajn niektorých ovládacích prvkov. Ako prvé si zrejme všimnete tlačidlo pre Menu (Nastavenia) v pravom hornom rohu aplikácie, ktoré sa po novom zobrazuje všade, nielen na hlavnej obrazovke. Zmenou prešli aj samotné nastavenia či ďalšie detaily.

stare-hodiny nove-hodiny

Stará verzia hodín vľavo, nová vpravo.

Pokiaľ máte zariadenie s operačným systémom Android 4.4 a novším, tak by ste mali získať aktualizáciu na Google Hodiny priamo cez obchod Play. Pokiaľ sa vám nechce čakať, môžete si túto aplikáciu aj stiahnuť a nainštalovať manuálne. Využite na to odkaz na APK súbor, ktorý nájdete nižšie.

Google Hodiny v4.2.apk (7,14 MB)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

22.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+