MojAndroid

Aplikácia Google Hodiny je pekným doplnením pre zbierku aplikácií od Google, ktoré vďaka prítomnosti v obchode Play môžu byť aktualizované aj častejšie, ako samotný systém. Hodiny od Google sú ale veľmi jednoduchou aplikáciou, ktorá nepotrebuje príliš veľa starostlivosti. Napriek tomu ale vývojári nezabúdajú ani na tento titul a v najnovšej verzii v4.3 priniesli niekoľko zaujímavých grafických a funkčných vylepšení.

Hoci ich možno na prvý pohľad neuvidíte, sú tam. Na mysli máme nové animácie, ktoré vkusne dotvárajú celkový štýl aplikácie. Nejde ale o žiadne obrovské zmeny. Najväčšmi viditeľné je nové hlásenie, ktoré zobrazuje napríklad čas do zvonenia budíka. Doteraz sa toto hlásenie zobrazilo vo forme plávajúceho upozornenia v čiernom rámiku. Teraz sa notifikácia vysunie zo spodnej lišty a celkovo tak pôsobí vkusnejšie.

Google Clock

Pribudli aj niektoré funkčné novinky. Na inteligentných hodinkách s najnovšou verziou systému Android 6.0 je teraz možné nastaviť, aby budík zvonil priamo na hodinkách. Sami si tiež môžete nakonfigurovať upozornenie na zvonenie v kombinácii s vibrovaním a prispôsobiť tak spôsob, akým ste ráno upozornení.

Google Clock 1 Google Clock 2 Google Clock 3

Pribudla aj možnosť plnohodnotne si prispôsobiť veľkosť widgetov. Vďaka tomu si viete pekne nastaviť, akú časť obrazovky vám widget zaberie a aký bude veľký. Znovu ide iba o miniatúrne, no užitočné vylepšenie, ktoré možno niektorí používatelia ocenia. Celkovo tak ide o pomerne zaujímavú aktualizáciu, ktorá ukazuje, že Google nezabudol ani na túto svoju aplikáciu. Pokiaľ sa vám aktualizácia na aplikáciu Google Hodiny v4.3 ešte nezobrazila v obchode Play, môžete si overený APK súbor stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie.

Google Hodiny v4.3 – odkaz na stiahnutie APK súboru

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via PhoneArena

11.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+