MojAndroid

V minulom roku spoločnosť Google uviedla možnosť vysielania relácií na živo prostredníctvom služby Google+ Hangouts On Air. Táto služba poskytuje možnosť vysielať svoju vlastnú reláciu a spojiť sa tak s celým svetom alebo priateľmi.

Dnes dochádza k rozšíreniu tejto služby a ak ste jedným z tých ľudí, čo majú čo povedať svetu prostredníctvom vlastného vysielania, môžete tak urobiť s použitím tejto služby.  Google+ Hangouts poskytuje nasledujúce možnosti:

Verejné vysielanie, ktoré môžete vysielať prostredníctvom Google+ Hangouts, YouTube kanála alebo aj prostredníctvom vlastnej stránky do celého sveta. Počas vysielania môžete aj zistiť, koľko ľudí vaše vysielanie sleduje. Vytvoriť si môžete aj záznam vysielania a tak ponúknuť svojim fanúšikom vysielanie neskôr.

Samozrejme, že sprístupnenie miliónov vysielacích kanálov bude trošku trvať, preto budete musieť mať v najbližších týždňoch trošku trpezlivosti, avšak už dnes si môžete tvoriť videá do archívu, ktoré môžete sprístupniť neskôr.

Zdroj: Google Blogspot

8.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+