MojAndroid

Keď sa o aplikácii povie, že má 1 miliardu stiahnutí, hovorí to o jej obrovskej obľúbenosti a rozhodne jej treba skloniť poklonu. Medzi tieto aplikácie patrí napríklad WhatsApp, Facebook či Facebook Messenger. Keď ale hovoríme o 1 miliarde stiahnutí pre aplikáciu od Googlu, ide iba o údaj, ktorý toho moc o danom titule nepovie. Gmail, Google Kalendár, či najnovšie aj Google Hangouts totižto prichádzajú ako predinštalované aplikácie na 99,9% Android zariadení. A tak nás miliarda inštalácií pri takomto titule vôbec neprekvapuje. Ide však o pekný míľnik, o ktorom sa oplatí informovať.

Náš tip
Takto bude vyzerať nový Google Hangouts 4.0

Google Hangouts čakajú v najbližšej dobe veľké zmeny. Dočkáme sa nového dizajnu, funkcií a ďalších menších zmien a vylepšení. Je už načase, keďže viac funkcií ponúka aj Hangouts pre iOS, cez ktoré sa dajú už dlhšie posielať napríklad aj videá. Aké zmeny by ste v tejto populárnej aplikácii privítali vy?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Phandroid

26.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+