MojAndroid

Google Goggles, aplikácia na vizuálne hľadanie, získala svoju aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ktoré môžu byť ešte užitočnejšie pri využívaní aplikácie. Okrem kontinuálneho snímania, užívatelia už nebudú musieť tvoriť fotografie objektu alebo textu. Stačí zaostriť na predmet a Google Goggles získa všetky dôležité informácie. Režim zachytenia fotografie je stále k dispozícii a je stále jediný spôsob, ako preložiť text alebo pridať kontakt z vizitky.

Keď už hovoríme o texte, Google Goggles 1.7 teraz obsahuje pokročilé vyhľadávanie v texte. Skenovanie obsahu článku je jednoduchšie a po nasnímaní textu stačí nájsť jeho webovú verziu, keď práve svoj časopis nemáte po ruke.

Google Goggles
Google Inc.
Verzia 1.7 (7. 12. 2011)
Veľkosť 2,2 MB
2.1+

Zadarmo

Google Goggles 1.7 je teraz k dispozícii v Android Markete pre všetky zariadenia, ale kontinuálny režim je funkčná iba pre užívateľov s Androidom 2.3 alebo vyšším.

 

8.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+