MojAndroid

Fráza “Google pridáva novú funkciu do Gmailu” je v dnešnej dobe už obvyklá. Google pridáva mnohé nové a predovšetkým praktické funkcie do azda svetovo najpoužívanejšieho e-mailového klienta. Šikovná funkcia bude pridaná aj tentokrát a k používaniu webovej verzie Gmailu budete po novom môcť použiť aj pravé tlačidlo myši.

Rozšírenejšia ovládateľnosť

Po kliknutí pravým tlačidlom myši na e-mail sa vám zobrazí ponuka možností. Patrí tam napríklad “Archivovať”, “Vymazať” či “Preposlať” (viac podrobností nájdete na obrázku uvedenom nižšie). Nová funkcia má byť prístupná aj pre nás už onedlho, konkrétnejšie sa má jednať o 22. február. Nájdu sa však aj používatelia, na ktorých to Google testoval už skorej. Malý, avšak veľmi praktický update. Aj takto sa dá nazvať to, o čo sa Google práve posnažil. Najvýraznejšou zmenou doteraz však bolo sprístupnenie nového dizajnu pre webovú verziu Gmailu.

Ďalšie články k téme “Google”:

Náš tip
Gmail pre Android dostáva Material Design 2.0
Náš tip
Dvojstupňové overenie od Google prejde redizajnom
Náš tip
Webová verzia Google Tasks bude už čoskoro vypnutá
13.2.2019
Zdroj: gizmodo.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+