MojAndroid

Spoločnosť Google plánuje už v marci usporiadať svoju výročnú konferenciu Game Developer Conference. Mala by sa trvať až päť dní, ale hlavná udalosť celej konferencie sa uskutoční 19.marca. Google na udalosť rozposiela pozvánky už teraz, avšak tie okrem dátumu a miesta konania neobsahujú žiadne iné podrobnosti. Iba vševedúcu vetu “Všetko sa odhalí na Google Keynote” (hlavná časť konferencie, pozn. red.).

Dovtedy môžeme opäť len hádať, čo spoločnosť zamýšľa predstaviť – môže ísť o novú hernú konzolu či dokonca o herný softvér. Môže sa jednať o streamovaciu službu známu ako Project Yeti (služba by mala byť súčasťou konzoly s ovládačom). Alternatívne by mohlo ísť o rozšírenie nedávno predstavenej a beta-testovanej služby Project Stream. Dohady sa potvrdia alebo vyvrátia, samozrejme, až v marci na konferencii GDC.

 

21.2.2019
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+