MojAndroid

Ak ste fanúšikom aplikácie Gboard od Googlu, máme pre vás malý tip. Posledná beta verzia tejto appky od Googlu, konkrétne verzia 7.8.8, pridala pár nových tém pre klávesnicu, ktorými sa nadšenci môžu potešiť. Nové témy sú rozdelené do dvoch kategórií: Light Gradient a Dark Gradient (svetlé a tmavé prechody, pozn. red.). Všetky témy sú reprezentáciou prechodov viacerých farieb. V ponuke je 25 svetlých variantov a 29 tmavých.

Na obrázkoch možno vidieť výber farieb a aj ich použitie na klávesnici. Podľa informácií xda-developers, témy sú dostupné na zariadení Google Pixel 3 a Pixel 3XL. Avšak na Huawei Mate 20 X k nájdeniu neboli (na rozdiel od Huawei Mate 20 Pro, kde áno!). Takže to vyzerá, že funkcionalita nie je limitovaná len pre Google zariadenia. Najspoľahlivejším testom je stiahnutie poslednej beta verzie z Obchodu Google Play a vyskúšať ich.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
15.12.2018
Zdroj: xda-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+