MojAndroid

Google Plus. Azda žiadna sociálna sieť nebola tak milovaná, ako zároveň aj nenávidená. Tí, ktorí ju používajú, oceňujú úzku komunitu a plodné diskusie. Tí, ktorí ju nepoužívajú, nevidia žiadny dôvod, prečo začať publikovať príspevky aj na tejto sociálnej sieti. Navyše, v poslednom čase Google+ nepomohlo ani šírenie spamu a nedostatok zmysluplného vývoja. Google Francúzsko si to začalo plne uvedomovať a natrvalo sa presúva na ostatné platformy, ako Facebook, či Twitter.

Umierajúca sociálna sieť?

Spoločnosť Google France oznámila, že definitívne opúšťa sieť Google+. Účet sa sotva aktualizoval – predchádzajúci príspevok sa datuje na 46 týždňov – takže ich 471 000 sledovateľom rozhodne unikajúce novinky chýbať nebudú a namiesto zotrvania v tejto službe sa rozhodla presedlať na známejší a komunitou preplnenejší Facebook, či Twitter.

Náš tip
Aplikácia od Google „Datally“ dostáva aktualizáciu s dvoma novými funkciami
Náš tip
Google sa pripravuje na otvorenie svojej prvej maloobchodnej pobočky
Náš tip
Aj Google Chrome dostáva novú Material Design tému
25.8.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+