MojAndroid

Spoločnosť Google ponúka okrem iného v rámci svojich aplikácií aj Google Fotky. V rámci nich sa snaží fotografie napríklad zmyslupne ukladať do albumov pomocou inteligentného asistenta či otáčať ich. Už dávnejšie je tu tiež možnosť vytvárať inteligentné Videoklipy z fotiek a videí vo vašom účte. Tie môžu napríklad predstavovať dovolenkové video, alebo to, ako vaše deti rastú a podobne.

Náš tip
Ako zdieľať všetky vaše fotografie s konkrétnou osobou cez Google Fotky | NÁVOD

V týchto dňoch sa však niekoľkým zahraničným používateľom naskytla v Google Fotkách možnosť pozrieť či vytovriť si vianočné video. Už predtým Google sľuboval niečo podobné v rámci Vďakyvzdania či Halloweenu.

Bohužiaľ, zatiaľ nie je isté, či sa táto funkcia bude globálne distribuovať, alebo je pre túto sezónu len v skúšobnej prevádzke dostupná len pre niekoľkých používateľov. Nuž, najlepšia cesta, ako to zistiť, je nafotiť pár vianočných dekorácií a motívov – a počkať. Prípadne je tu tiež šanca, že vám Google pošle krátke video z fotiek a videí z uplynulých Vianoc. Dajte nám vedieť v komentároch, či sa vám funkcionlita objavila. Nám zatiaľ nie.

Zdroj: androidpolice.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+