MojAndroid

Spoločnosť Google aktualizovala jednu zo svojich najpraktickejších aplikácií – Google Fotky – na verziu 2.0. Najväčšou novinkou je možnosť nového usporiadania fotiek v albumoch – od najstaršej, najnovšej, či najnovšie pridanej fotografie. Toto zoradenie fotografií bude pernamentné, a ž kým ho nezmeníte, a takto zoradené fotografie budete vidieť v albumoch vo všetkých svojich zariadeniach aj na webe. Svoje fotografie si môžete preusporiadať v menu pomocou položky “Upraviť album”, alebo len po kliknutí na názov albumu a následnej možnosti úpravy.

google-fotky-zaloha-titulka

Okrem toho Google zmenil v aplikácii Google Fotky niekoľko ďalších drobností. Zmizlo rýchle vyhľadávanie selfie fotiek, pribudlo počítadlo označených fotografií a zmenilo sa pomenovanie fotografií, na ktorých je vybraný človek. Aktualizácia však zatiaľ nie je dostupná pre všetkých, no ak sa vám nechce čakať na jej automatický príchod, môžete si aplikáciu nainštalovť pomocou priloženého APK súboru.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

16.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+