MojAndroid

Google svojou aplikáciou Fotky ukázal, ako by mal vyzerať správca vašich fotografií. Prehľadná aplikácia nabitá funkciami ponúka v novej verzii 1.2 ďalšie vylepšenia. Tie sa týkajú najmä práce s albumami, ktoré môžete jednoduchšie spravovať a pridávať do nich fotografie.

Nová verzia aplikácie Fotky umožňuje priamo v kontextovom menu danej fotografie zmeniť jej umiestnenie do niektorého z albumov a ktorúkoľvek fotografiu v albume po novom môžete nastaviť aj ako titulný obrázok daného albumu. K obrázkom dokonca môžete po novom pridávať aj dodatočné informácie a poznámky v sekcii Info. Ak si aplikáciu chcete nainštalovať ešte predtým, ako sa k vám dostane vo forme aktualizácie v obchode Play, tak si stiahnite nižšie umiestnený APK súbor a nainštalujte ho manuálne ako bežnú aplikáciu.

Google Fotky v1.2.apk

Zdroj: AndroidPolice

23.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+