MojAndroid

Google opäť vylepšil svoju aplikáciu Google Fotky, do ktorej prináša nové možnosti úprav. Okrem toho sa používatelia tejto populárnej aplikácie môžu tešiť aj na nové filtre, ktorými môžu jednoducho upraviť vzhľad svojej aplikácie.

V možnostiach úprav fotografií pribudla možnosť vylepšenia svetla, farieb a ďalších aspektov. Novinkou je tiež možnosť Deep Blue, ktorou môžete upraviť na fotografiách modrú farbu. Využijete to najmä pri záberoch oblohy alebo vody. Google tiež stále udržiava aktívne možnosti pre vytváranie jednoduchých filmov z vašich fotografií, ktorými si môžete neskôr pripomenúť dôležité momenty z vášho života.

Náš tip
Google Fotky prinášajú informácie o zaradení záberov do albumov

Nová verzia aplikácie Google Fotky bude už čoskoro dostupná ako aktualizácia v obchode Play. Google aktualizoval aj verziu pre iOS zariadenia, ktorá však neobsahuje spomínané novinky. Namiesto toho Google vylepšil stabilitu a opravil chyby tejto aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

14.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+