MojAndroid

Už dávno si väčšina z nás zvykla na to, že fotografie zostávajú v digitálnej podobe. Čas fotoalbumov je už dávno za nami, no práve preto je v súčasnosti tlačenie fotografií o to cennejšie a zaujímavejšie. Či už ako darček pre niekoho iného, alebo pamiatka pre vás samých. Svoju službu na výrobu foto kníh prináša Google konečne aj na Slovensko. Oproti ostatným službám je výhoda v tom, že fotografie vyberáte priamo zo svojej knižnice v službe Fotky Google.

Ďalšia Google služba dostupná aj u nás

Novinku vidíme dostupnú v každej forme aplikácie Fotky Google – na webe, v Android aplikácii aj iOS aplikácii. Je preto veľmi pravdepodobné, že sa funkcia objavila aj u vás. Stačí, keď si zobrazíte menu na ľavej strane a nájdete novinku Fotoknihy. Vo väčšine prípadov bude zrejme vyznačená ako “novinka”, takže ju nebudete musieť hľadať dlho.

Nová služba pritom funguje veľmi jednoducho. Stačí, keď si povyberáte fotografie a druh väzby. V aplikácii už nájdete predpripravené niektoré knihy na základe vašich albumov a výletov. Fotky môžete voľne meniť a dopĺňať, pričom platia tieto ceny bez poštovných nákladov:

  • Brožúra 18 x 18 cm- 12,99 EUR za 20 strán, 0,49 EUR za každú ďalšiu stranu, maximálne 100 strán
  • Pevná väzba 23 x 23 cm – 22,99 EUR za 20 strán, 0,69 EUR za každú ďalšiu stranu, maximálne 100 strán

Poriadne vysoké ceny

V žiadnom prípade tak nejde o najlacnejšiu službu na tlač fotografií. Výhoda však spočíva v tom, že všetky fotografie tu máte na jednom mieste. Kniha by tiež mala byť vyrobená z veľmi kvalitného materiálu, ktorý dodá darčeku prémiovú kvalitu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

28.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+