MojAndroid

Google fotky všetci veľmi dobre poznáme. Vďaka neobmedzenému úložisku (nie však v pôvodnej kvalite) sa nemusíte o svoje fotografie a videá starať, premazávať ich a rozmýšľať nad množstvom gigabajtov, ktoré ešte máte k dispozícii. Proste ich uploadujete a budete ich mať kedykoľvek k dispozícii. Nie len z telefónu, ale aj z počítača či tabletu.

Dvojnásobok fotiek v albume

Pre sprehľadnenie všetkých fotografií a videí, ktoré máte, môžete vytvárať albumy. Tie si jednoducho pomenujete podľa seba a vložíte do nich súbory, ktoré chcete. Doteraz bolo možné pridať do jedného albumu až 10 tisíc súborov. Google sa rozhodol, že tento počet zdvojnásobí na 20 tisíc.

Maximálne rozlíšenie fotografií, ktoré môžete uploadovať v rámci neobmedzeného úložiska je 16 megapixelov. Ak sú fotografie väčšie, automaticky sa ich rozlíšenie zníži. To isté platí v prípade videí, ak uploadujete video vo vyššom rozlíšení, ako FullHD, jeho rozlíšenie sa automaticky zníži na FullHD. Výnimku však tvoria používatelia, ktorí majú úložisko zaplatené, tých sa toto obmedzenie netýka. Rovnako sú na tom aj majitelia Pixelov od Googlu. Tí automaticky získajú neobmedzené úložisko v maximálnej kvalite zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Aktualizácia aplikácie Google Fotky prináša Material Design 2.0
Náš tip
Ako si nastaviť Google Fotky na android smartfóne
Náš tip
Google Fotky majú ďalšie obmedzenie – neobmedzene budete zálohovať iba niektoré formáty videí

20.12.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+