MojAndroid

Apple prednedávnom predstavil novú aplikáciu, ktorá si zobrala za úlohu informovať používateľov smartfónov o ich zdraví. Apple HealthKit bol v mobilnom svete doteraz prvotinou, ktorú výrobca ponúkal priamo so zakúpením zariadenia. Google však na seba nenechal dlho čakať a uviedol svoju vlastnú verziu HealthKit aplikácie, ktorá nesie názov Google Fit. Tá je teraz dostupná aj na stiahnutie.

google fit

Samozrejme, takmer celá aplikácia je o združovaní fitnes dát z iných aplikácií, ktoré si do Androidu nainštalujete a podporujú Google Fit. Nájdete tu teda súhrnné informácie o prejdených krokoch, spálených kalóriách, či vašich cieľoch, ktoré chcete do budúcnosti dosiahnuť. S aplikáciou získate prehľad o svojich športových aktivitách, pričom nemusíte opustiť ani prostredie svojej obľúbenej fitnes aplikácie. Navyše, Fit je kompatibilný s hodinkami Android Wear, takže údaje nájdete aj priamo na ich displeji. K aplikácií a jej dátam môžete pristupovať ako zo smartfónov a tabletov, tak aj z dektopových počítačov, a to prostredníctvom URL adresy www.google.com/fit. Aplikáciu pre Android stiahnete zadarmo z obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

29.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+