MojAndroid

Google Fit konečne dostal zaslúženú aktualizáciu, ktorá prináša hneď niekoľko užitočných noviniek. Tie ocenia najmä aktívny používatelia, ktorí sledujú svoje denné aktivity. Aplikácia dokáže sledovať spánok, spálené kalórie, počet sed-ľahov, prejdených krokov, a to presnejšie ako kedykoľvek predtým. Google Fit tiež po novom ukazuje štatistiky v reálnom čase, vrátane počtu prejdených krokov, či dokonca jazdy na bicykli. Samozrejmosťou je záznam rýchlosti, prevýšenia, trasy, či tempa. Ak disponujete hodinkami Android Wear, automaticky sa detekuje a zaznamená aj každý sed-ľah, klik a drep.

 

Aplikácia sa teraz dokáže pripojiť aj k ostatným aplikáciám, napríklad k tým pre meranie nutričných hodnôt potravín alebo pre sledovanie spánkového cyklu. Konkrétne ju je možné prepojiť s titulmi, ako Fatsecret, MyFitnessPal, LoseIt, Lifesum, či Basic Peak a Sleep as Android. S Google Fit fungujú aj fitness náramky Xiaomi Mi Band a Sony Smartband 2. Vďaka novým funkciám sa aplikácia stala lepšou voľbou pre športovo založených ľudí, ale aj pre tých, ktorí potrebujú povzbudiť k hýbaniu sa. Ako centrum všetkého teraz môžete bez akýchkoľvek obmedzení použiť práve aplikáciu od Googlu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

googlefit_3 googlefit_4

 

23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+