MojAndroid

Aplikácia Google Fit získava v týchto dňoch objemnú aktualizáciu, ktorá prišla z čista-jasna. Nejde ale o žiaden drobný update, práve naopak. Nová verzia aplikácie v1.57 prináša veľké množstvo noviniek vrátane vylepšeného dizajnu a aj niekoľkých nových funkcií, z ktorých väčšina je veľmi zaujímavá a možno vás donúti prehodnotiť používanie aplikácie.

Najzaujímavejšou zmenou je vylepšené prostredie. S tým sa stretnete na viacerých miestach v aplikácií, ktorá je teraz farebnejšia, ponúka viac obrázkov a pôsobí živšie. Niektoré obrazovky aplikácie sa ale nezmenili a jej ovládanie nebude náročnejšie, práve naopak. Pribudlo napríklad aj nové zobrazenie denných štatistík a množstvo ďalších dizajnových noviniek, ktoré budete objavovať postupne.

Pribudli tiež nové možnosti pre nastavenia svojich cieľov. Doteraz bolo nastavovanie cieľov pomerne jednoduché a jednoznačné, no teraz je trochu komplexnejšie a dovolí vám robiť trochu viac. Teraz môžete nastaviť špecifické ciele pre jednotlivé fitness aktivity pre časové obdobie ako deň, týždeň a mesiac, takže môžete lepšie prispôsobiť známe počítanie percent dosiahnutých cieľov.

Okrem toho pribudlo množstvo ďalších noviniek, vrátane nového widgetu pre smartfóny a množstvo vylepšení pre hodinky so systémom Android Wear, kde toho teraz môžete robiť oveľa viac. Aktualizácia by už teraz mala byť dostupná v obchode Play a zistíte to aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie. Ak by tam aktualizácia dostupná nebola, môžete si ju stiahnuť aj prostredníctvom odkazu nižšie.

Google Fit v1.57 – odkaz na stiahnutie APK súboru

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

29.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+