MojAndroid

Vymoženosť, ktorú Google nazýva “Find My Device” dostala aktualizáciu na verziu 2.3, ktorá prináša presnejšie určenie polohy vašich zariadení aj v menších priestranstvách, ako napríklad v interiéroch. Táto funkcia môže byť skutočne kľúčová vec k nájdeniu vášho strateného Android telefónu či tabletu.

Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma

Súčasť operačného systému Android

Ako niektorí už tušíte, jedná sa o správcu vašich všetkých Android zariadení, ktorý dovoľuje smartfón či tablet na diaľku uzamknúť, vymazať údaje v ňom, či dokonca na plnú hlasitosť spustiť vyzváňanie aj napriek tomu, že je na ňom v tom momente zapnutý tichý režim. Presnejšie určovanie polohy v menších priestranstvách povoľuje upresniť lokalizáciu vášho zariadenia na miestach, ako sú napríklad väčšie haly, letiská, nákupné centrá, nemocnice či všeobecne väčšie budovy.

Stratili ste niekedy svoj telefón, tablet alebo notebook? Za pomoci akých nástrojov sa vám ho (v tom lepšom prípade) podarilo nájsť? Napíšte nám vaše príbehy dolu do diskusie!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Toto je Google Pixel 3 Lite. Nechýba 3.5 mm Jack, Snapdragon 670 či špičkový fotoaparát
Náš tip
Pokrokový nočný režim Night Sight prichádza na všetky smartfóny Google Pixel
Náš tip
Ako vymazať históriu polohy v Google mapách? | NÁVOD
23.11.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+