MojAndroid

Aplikácia od spoločnosti Google – Files Go – slúži na jednoduchú správu súborov v smartfóne, ich inteligentné mazanie (čím sa uvoľní pamäťové miesto), či ich rýchle vyhľadávanie a zdieľanie. Ako indikuje názov aplikácie, pôvodne bola určená pre Android Go, odľahčenú verziu operačného systému Android.

Aplikáciu si mnoho používateľov chválilo a bola pokladaná za dôveryhodnú, z toho dôvodu po najnovšej aktualizácii získala pokročilejšie funkcie. Je dostupná tiež pre zariadenia s Android 5.0 a vyššie.

Viacero nových funkcií, zaručujúcich bezpečnosť

Najväčším vylepšením je pravdepodobne funkcia zdieľania viacerých zariadení cez Files Go. Pomocou karty “Share” je umožnené prepojiť dve zariadenia a prenášať súbory až 490 Mbps rýchlosťou – čo je až štyrikrát vyššia prenosová rýchlosť ako pred tým. Okrem toho, prepojenie je zašifrované a poskytuje bezpečný transfer súborov.

Náš tip
Aplikácia Files Go od Google je už dostupná v plnej verzii

Aplikácia je dostupná zadarmo v Obchode Google Play.

Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma
26.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+