MojAndroid

Google aplikácie, ktoré prichádzajú predinštalované s väčšinou Android zariadení, dnes pozostávajú z niekoľkých titulov, vrátane Gmailu, obchodu Play, prípadne hudby Play a niektorých ďalších. Dlho medzi nimi nechýbal ani Google Hangouts. Zoznam aplikácií, ktoré musia výrobcovia v rámci podmienok používania Androidu predinštalovať do svojich zariadení, sa však už čoskoro zmení.

Podľa najnovších správ Google zo zoznamu vyhodí Google Hangouts a nahradí ho aplikáciou Duo. Otázne je, prečo sa Google rozhodol práve pre túto aplikáciu, ktorá sa namiesto textovej komunikácie primárne zameriava na videohovory, je otázne. Najmä ak zoberieme do úvahy fakt, že Google vydal aj nový Allo. Každopádne, už v blízkej budúcnosti sa v nových zariadeniach stretneme práve s Duom. Google Hangouts si samozrejme budete môcť stále doinštalovať priamo z obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

8.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+