MojAndroid

V prípade, že ste postrehli správy o rozdelení sociálnej siete Google+ sa možno pýtate, kde budete teraz ukladať svoje fotografie z mobilných zariadení? Podľa informácií portálu Android Police by to mohol byť práve Google Drive. Vďaka rozboru zdrojového kódu sa podarilo totižto zistiť, že aplikácia v budúcnosti ponúkne veľmi podobné možnosti a funkcie, aké aktuálne ponúka Google+, vrátane autogeniálnych úprav.

Okrem toho by sme mali už čoskoro byť schopní streamovať svoje súbory na veľké obrazovky našich televízií. Zdrojový kód totižto obsahuje známky novej podpory Chromecastu, prístroja v tvare USB kľúča, ktorý slúži na streamovanie obsahu.

Fakt, že sa nové funkcie objavujú v zdrojovom kóde však nepotvrdzuje, že práve ďalšia verzia aplikácie budé spomínané zmeny podporovať. Vo všeobecnosti platí, že Google ich uvedie až po riadnom testovaní.

Náš tip
Google+ sa delí na Photos a Streams

Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+