MojAndroid

Je to doslova pár hodín, čo sa objavila novinka Google Drive, ktorý poskytuje všetkým používateľom zadarmo 5 GB priestoru prostredníctvom cloudových služieb spoločnosti Google a zvýšené limity pre Gmail a Picasa. Pri spustení služby bola okamžite spustená aj podpora operačných systémov ako Windows a Mac OS.

Najnovšia správa, ktorú spoločnosť Google uverejnila prostredníctvom svojej manažérky pre Google Docs, Teresy Wu, na sociálnej sieti Google +, znela:

„Pracujeme na podpore Linuxu, buďte trpezliví!“

Otázkou ostáva, ako spoločnosť Google zvládne podporu pre tento operačný systém, keďže v minulosti sú známe problémy, práve pri implementácii služieb od Google pre operačný systém Linux.

Mnohí fanúšikovia Linuxu teda môžu očakávať Google Drive. Uvidíme, ako spoločnosti Google vyjde toto prepojenie Linuxu s Google Drive.

Zdroj: Google +

26.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+