MojAndroid

Cloudové služby sú už tak nejako súčasťou nášho každodenného života. Niektorí ich využívajú viac , iní menej, no existuje množstvo aplikácií pre Android, ktoré poskytujú priestor na internete, kde si môžete uložiť vaše dokumenty, fotografie, videá. Jednou takou aplikáciou je Google Drive, ktorá po uvedení začiatkom tohto roku, prešla teraz rozsiahlou aktualizáciou pre oba operačné systémy smartfónov – Android aj iOS.

Aktualizácia pre Android priniesla niekoľko rozšírených možností a funkcií. Môžete pridávať komentáre, odpovedať na ne, zobrazovať dokumenty. Taktiež je možné vytvárať priečinky, nahrávať priamo do nich, filtrovanie priečinkov. Synchronizáciu si môžete vypnúť počas pripojenia na 3G sieť, môžete si zmeniť písmo v editore, využiť môžete aj vytlačenie dokumentov priamo z cloudu a aktualizácia priniesla aj opravy niekoľkých chýb.

Google Drive v aktuálnej verzii s označením 1.1.4.12 je teraz dostupný v Google Play Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Zdroj, foto: Google Blog, Google Play Store, Google Drive

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+