MojAndroid

Ak používate Google Drive na počítači, tak vás rozhodne poteší nové webové rozhranie tejto služby. To sa po novom viac podobá na klasické prostredie počítača či Macu a môžete v ňom využívať aj skratky pre prácu so súbormi. Tie sú taktiež usporiadané do nových dlaždíc, s ktorými môžete pracovať v skupinách. Celé menu je rozhodne praktickejšie a prehľadnejšie, čo oceníte najmä ak so súbormi v Drive pracujete denne. Google najnovšie zmeny zachytil aj na videu, to si môžete pozrieť nižšie.

Novinkou v Drive je tiež tlačidlo “New”. Ide o kombinované tlačidlo, pomocou ktorého vytvoríte akýkoľvek typ nového dokumentu. Veľmi zaujímavou je aj možnosť ovládať súbory klávesovými skratkami, takže sa môžete v Drive správať ako v akomkoľvek inom priečinku vášho počítača. Nový vzhľad sa pomaly aplikuje používateľom v skupinách a ak ste ho ešte nezískali, budete si naň musieť počkať niekoľko dní.

drive-3

drive-1 drive-2

Zdroj: AndroidPolice

 

9.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+