MojAndroid

Google Drive je jeden z nástrojov, bez ktorého by sme si v redakcii len veľmi ťažko poradili. Vytváranie, úprava, prezeranie a zdieľanie dokumentov na všetkých možných zariadeniach patria medzi základné funkcie, ktoré každodenne využívame. Google však s vývojom tejto služby nezaostáva a okrem neustálych opráv rôznych chýb a kompatibility, prináša z času na čas aj nové funkcie. Nedávno sa objavila aktualizácia, ktorá prináša podporu pre streamovanie videa, uloženého v cloude služby Google Drive.

Google Drive Android aplikacia

S novou aktualizáciou môžu používatelia Android zariadení s verziou 3.0 Honeycomb a vyššími, streamovať videá uložené na svojom úložisku v Google Drive. To znamená, že odteraz nemusíte sťahovať celé nahrávky v prípade, že si ich budete chcieť len pozrieť. Google vo väčšine prípadov ponúka aktualizácie takýchto funkcií pre Android Ice Cream Sandwich a je dobré vidieť, že tentokrát myslel aj na staršie zariadenia. Potešíme aj používateľov prezentácií, nakoľko nová verzia prináša dlho očakávanú funkciu pinch-to-zoom v jej prehliadači.

Nová verzia aplikácie Google Drive prináša príjemné zmeny a rozhodne sa oplatí aktualizovať. V prípade, že ju ešte nemáte nainštalovanú, môžete si ju stiahnuť kliknutím na nižšie zobrazený widget.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: pocketnow

21.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+