MojAndroid

Mnohí z nás netrpezlivo očakávajú, kedy sa objaví novinka od spoločnosti Google – Google Drive. Ako sme vám informovali, Google Drive by sa mal objaviť už čoskoro a prinesie cloudové služby priamo od spoločnosti Google. Všetko naznačuje tomu, že objaviť by sa mohol oficiálne už na budúci týždeň, podľa dostupných neoficiálnych informácií.

Google Drive môžeme vzhliadnuť na vývojárskom telefóne v týždňovom zhrnutí AndroidDevelopers. Aj keď to nie je celkom jasne vidieť, aplikácia sa dá rozoznať a môžete si to pozrieť na vlastné oči vo videu nižšie, 36. minúta a 30 sekunda.

Pre všetkých, ktorí doteraz nezachytili informácie o službe Google Drive: Google Drive by mala byť cloudová služba od spoločnosti Google, ktorá by mala byť podobná ako napríklad DropBox. Pravdepodobne bude mať integrované mnohé služby od Google. Najnovšie informácie hovoria o tom, že Google Drive by sa mal objaviť už v utorok budúci týždeň a mal by poskytnúť priestor 5 GB.

Zdroj: The Verge

21.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+