MojAndroid

Spoločnosť Google je skvelým príkladom toho, že záujem o produkt stúpa s kvalitnou podporou a vysokou mierou možného prispôsobenia si tovaru zákazníkom. Výnimku netvorí ani cloudové úložisko Google Drive, ktoré prešlo aktualizáciou. Tá so sebou prináša vcelku zaujímavé vylepšenia.

Ako už z názvu vyplýva, zmeny sa týkajú webovej stránky úložiska Google Cloud. Po novom tu používateľ môže nájsť tlačidlo premiestnenia a podporu Drag & Drop. Po novom tak bude presunutie uložených súborov a dokumentov do nového priečinka neporovnateľne jednoduchšie.

google-drive-web-home-mbp-hero

Nepochybne ste tiež zažili situáciu, keď ste vo svojom preplnenom cloudovom úložisku nemohli nájsť dôležitý dokument. Vďaka jednoduchej, no mimoriadne nápomocnej funkcii Drag & Drop si môžete svoje najdôležitejšie súbory presunúť do priečinkov, ktoré budete mať vždy na očiach. Priradiť ich pritom môžete aj do rôznych podkategórií, čím sa vaše prostredie ešte viac sprehľadní. A ak sa vám bude zdať, že niektoré priečinky nevyužívate a sú vám zbytočné, jednoducho ich môžete vymazať, respektíve nahradiť užitočnejšími.

Zdroj: Androidcentral

16.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+