MojAndroid

Olympijské hry v Rio de Janeiro sa začnú už o malú chvíľu a Google si túto najväčšiu športovú udalosť tohto leta nenechá samozrejme ujsť. Pri jej príležitosti predstavil nové Doodle, kreslené logo svojho vyhľadávania. To po kliknutí zobrazí rôzne minihry s ovocím, ktoré si môžete zahrať priamo vo svojom mobilnom zariadení. Na Doodle ale nesmiete kliknúť v prehliadači, ale v aplikácii Google (Now).

Náš tip
Aj ty môžeš navrhnúť významnú udalosť pre slovenský Doodle!

Po otvorení aplikácie Google a kliknutí na doodle v hornej časti sa vám zobrazí menu s až 7 minihrami – beh s jahodou, tenis s ananásom, beh cez prekážky na pavúkovi s hroznom, plávanie s citrónom, golf s čučoriedkou, vodné pólo s jablkom a bicyklovanie s orechom. V každej hre ide o čas a čo najlepšie skóre, ktoré je hodnotené hviezdičkami. Po spustení minihry vám dokonca Google ponúkne aj zaujímavý fakt o danom ovocí. Svoje výsledky môžete samozrejme aj zdieľať s vašimi priateľmi. Hoci ide o veľmi jednoduché hry, je milé, že si takto Google pripomína LOH v Riu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

5.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+