MojAndroid

Google prináša v rámci svojej tradičnej Google Doodle série jedno prekvapenie. V rámci 19. výročia prináša herný spinner prekvapení, ktoré ste mohli nájsť v rámci prehliadača za posledných 19 rokov. Pamätáte si napríklad logickú hudobnú hru, ktorá oslavovala 245. narodeniny Beethovena alebo roztomilú hru Magic Cat Academy Halloween z roku 2016? Nebudú chýbať ani špeciálne vydania z rôznych športových podujatí ako olympiáda a pod.

Snake, ale aj Tic Tac Toe

Náš tip
Google Earth: Nádherné miesta a výhľady aj z vašej obývačky

Spoločnosť Google takisto pridala inovovanú hru Snake, ktorú zaradila medzi 19 prekvapení, ktoré sa v rámci herného kolesa nachádzajú. V týchto prekvapeniach sa nachádza tiež Tic Tac Toe alebo kvíz ohľadom dňa Zeme. Hry si môžete jednoducho vyskúšať zadaním hesla napríklad “Snake Game” alebo “Google birthday surprise spinner” v rámci vyhľadávania.

Náš tip
Google Keep je po aktualizácii o niečo farebnejší

Medzi známymi titulmi nájdete tiež populárnu hru Pac Man 2010 známu z vašich internetových prehliadačov. Ak ste fanúšikom jednoduchých, zábavných alebo tematických hier, herný spinner spoločnosti Google je to pravé pre vaše herné nadšenie (alebo zabitie času v MHD).

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: theverge

27.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+