MojAndroid

Google včera svetu predstavil svoje nové logo a spolu s ním sa zmenilo hneď niekoľko vecí. Jednou z nich je napríklad vzhľad mobilných aplikácií, ktorý určuje dizajnový jazyk Googlu. Zmenili sa nielen ikony samotných aplikácií, ale aj vzhľad ich prostredia, animácie, či ďalšie prvky. Tieto zmeny aktuálne nájdete v aplikáciách Google Mapy a Google Translate, ktoré si môžete aktualizovať v obchode Play. Google bude postupne aktualizovať aj ďalšie aplikácie.

Náš tip
Google má nové logo!

Aplikácie Googlu sa budú dizajnovo prispôsobovať aj rýchlosti vášho internetu. Pokiaľ budete mať slabé pripojenie, Google načíta jednoduchšiu stránku vyhľadávania, aby ste nemuseli čakať. Najväčšou zmenou je však animácia loga, ktorá bude zakomponovaná vo viacerých prvkoch. Pozrite sa napríklad, ako bude vyzerať v Google Now vyhľadávaní na videu vyššie. Sme zvedaví, čo všetko Google ešte zmení vo svojich aplikáciách, o všetkom vás samozrejme budeme informovať.

Zdroj: Google, GoogleDesign

2.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+