MojAndroid

Google v obchode Play už dlhšie ponúka svoju aplikáciu Dialer. Aplikácia slúžiaca na uskutočňovanie telefonátov a prehľad kontaktov je vitálna pre každý smartfón a v posledných verziách systému Android sa táto aplikácia výrazne zlepšila. Až doteraz bola ale kompatibilná iba so smartfónmi Nexus a Google Pixel, no vďaka novej verzii od fanúšikov si ju nainštalujete aj na iné smartfóny.

Aplikácia by mala byť kompatibilná so smartfónmi so systémom Android 6.0 Marshmallow a novším. Zdá sa, že tu nefunguje automatické zobrazovanie mena volajúceho na základe databázy spoločností a podnikov, no ostatné funkcie by mali byť nedotknuté.

Odkaz na stiahnutie APK súboru, ako aj ďalšie informácie o aplikácii, nájdete na tomto odkaze. Vzhľadom na to, že ide o aplikáciu od fanúšikov, je možné, že nebude na 100 % stabilná a kompatibilná s úplne všetkými smartfónmi. Za vyskúšanie ale nič nedáte.

Zdroj: XDA

20.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+