MojAndroid

Hoci má Google v obchode Play množstvo aplikácií, nie všetky sú dostupné v našom regióne a nie všetky fungujú aj na iných ako Nexus zariadeniach. Presne to bol aj prípad Google Dialera, ktorý bol doteraz dostupný len na Nexusoch, prípadne v alternatívnych ROM s čistým Androidom. To sa však mení, pretože táto aplikácia prichádza na všetky zariadenia. Hurá!

Google Dialer, v obchode Play známy pod názvom Telefón, je výbornou alternatívou vášho dialera. Ponúka základné funkcie a najmä pekný material dizajn, ktorý si určite obľúbite. Medzi jeho pokročilé funkcie patrí aj možnosť blokovať hovory alebo zobraziť ID volajúceho, ak je jeho identita na internete známa. Jediné, čo na fungovanie tejto aplikácie potrebujete, je Nexus smartfón s Androidom 6.0 Marshmallow a novším, prípadne ROM s čistým Androidom. Aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu Play, alebo vo forme APK súboru z APK Mirror-u.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
28.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+