MojAndroid

Ak viete ako funguje aplikácia Pulse News a na čo je zameraná, Google Currents pre vás určite nebude žiadnou novinkou.

Google Currents (po slovensky Aktuality Google)  bol doposiaľ k dispozícii iba v Spojených Štátoch a práve dnes nastal slávnostný okamih, kedy po veľkej aktualizácii aplikácie, je Currents dostupný celosvetovo, teda aj u nás na Slovensku.

O čo teda ide? Google Currents – Aktuality Google je akási „zásobáreň“ či „generátor”  článkov a aktualít z rôznych zdrojov z celého internetu práve tak, ako si ich nastavíte. Aplikácia nie je obmedzená len na preddefinované zdroje, samozrejme existuje možnosť pridania vlastného RSS feedu, prípadne si dohľadať tie zdroje, ktoré vás zaujímajú a chcete z nich dostávať informácie. Aktuality Google vám teda môžu nahradiť klasickú RSS čítačku v mobile a zároveň poslúžia ako centrum spravodajstva.

Aplikácia podporuje čítanie článkov tiež v offline móde, čo určite využijú ľudia bez stáleho pripojenia k internetu. Ako môžete vidieť na prezentačnom videu pod článkom, aplikácia je naozaj veľmi kvalitne a prehľadne spracovaná a má podporu ako pre klasické telefóny, tak aj pre tablety.

 

Určite vám odporúčame Aktuality Google vyskúšať, takže neváhajte a sťahujte.

Aktuality Google
Google Inc.
Verzia 1.1.0 (11. 4. 2012)
Veľkosť 7,1 MB
2.2+

Zadarmo

Pozrite si prezentačné video, ktoré vám ukáže všetko podstatné z aplikácie Aktuality.

 

12.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+